Knihovna

Zde se postupně objevují ke stažení knihy související s naší činností, jako jsou například Knihy džunglí nebo stezky vlčat.

Knihy džunglí

Příběhy o Mauglím i jiných hrdinech z pera Rudyarda Kiplinga, které jsou inspirací pro činnost vlčat a tedy i našeho oddílu.
(odkaz) na stažení (pdf – 750 kB)

Nováček vlčat

Každý nováček v našem oddíle by si měl nejprve osvojit několik znalostí o tom, co to znamená být vlče, jak se takové vlče pozná a jakými zákony se řídí. Tyto znalosti nalezne právě v tomto sešitě.
(odkaz) na stažení (pdf – 36 MB)

Mauglí mezi vlky – První stupeň stezky vlčat

Knížka, do které se zaznamenává plnění dalších úkolů ve vlčáckém životě. Na tuto knihu poté navazuje v našem oddíle malá žlutá knížečka zvaná Stezka vlčat.
(odkaz) na stažení (pdf – 22 MB)

Mauglí v džungli – Druhý stupeň stezky vlčat

Sešit, do kterého se zaznamenává plnění skautských úkolů podle metodiky vlčat určený pro děti ve věku 8–9 let. Tento sešit však v našem oddíle zatím nepoužíváme.
(odkaz) na stažení (pdf – 35 MB)

Mauglí v lidské vesnici – Třetí stupeň stezky vlčat

Sešit, do kterého se zaznamenává plnění skautských úkolů podle metodiky vlčat určený pro děti ve věku 9–10 let. Tento sešit však v našem oddíle zatím nepoužíváme.
(odkaz) na stažení (pdf – 22 MB)

Stezka vlčat

Knížečka, do které se zaznamenává plnění stříbrné a zlaté stopy, které jsou otázkou prestiže v našem oddíle.
(odkaz) na stažení (pdf – 3,2 MB)

Vlčci a světýlka

Každý umí něco jiného. Proto, aby ostatní věděli, na koho se obrátit v případě, že si neví s něčím rady jsou tu Vlčci a světýlka. Splníš-li nějakého vlčka, dostaneš potvrzení v podobě nášivky na kroj, že se o to, co je ve vlčkovi zajímáš a že o tom něco víš a tak se na tebe kdokoli může bez obavy obrátit s prosbou o pomoc.
(odkaz) na stažení (pdf – 3,2 MB)

Oddílové zpěvníky

Postupně si v našem oddíle vytváříme zpěvníky písní, které zpíváme u táboráku. Odkazy na stažení nalesnete v příslušném článku (zde).

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit