Litoměřický uzlík 21. 2. 2016

kronika z roku: 2014, 2013, 2012, 2011, 2010
fotky z roku: 2016, 2015, 2013, 2011

Gratulujeme Nepálí a Sekačce k obsazení prvního místa a Báře zámečníkové a Hupovi k 3. místu a vzorné reprezentaci oddílu, stejně jako ostatní, že dorazili a ukázali ostatním, že u nás v Kobylkách se soutěžit nebojíme.

O tom, jak není uzel jako uzel, stejně jako o zašmodrchaných prstech, rukách, nohách, hlavách a hlavně o tom, jak se sešla spousta skautů z Litoměřic.

Diplomy

Níže jsou k nahlédnutí výsledky. Členové našeho oddílu jsou zvýrazněni zeleně, disk znamená, že se nějaký uzel nepodařilo zavázat nebo že byla doba vázání přiliš dlouhá.

• Kategorie nejmladších (do 6 let včetně) – vázali malou regatu (lodní, ambulantní, dvojitou osmičku):
poř. přezdívka Jméno a příjmení oddíl 1. kolo 2. kolo nejlepší čas finále
1. Sekačka Kateřina Szaffnerová Kobylky 01:05,4 00:40,7 00:40,7 01:07,1
2. Motýlek Adéla Žaludová 1.dívčí 00:47,6 02:01,4 00:47,6 01:08,3
3. Bára Bára Zámečníková Kobylky 05:05,5 01:29,6 01:29,6 01:45,7
4. Lasička Lucka Dvořáková 1. smečka 02:22,0 03:29,0 02:22,0
5. Borůvka Kuba Pokorný 1. smečka 02:47,7 02:53,8 02:47,7
6. Rak Tomáš Pajonek 1. smečka 04:31,6 02:48,7 02:48,7

 

• Kategorie vlčat a světlušek - mladší (7 a 8 let) – vázali malou regatu (lodní, ambulantní a dvojitou osmičku):
poř. přezdívka Jméno a příjmení oddíl 1. kolo 2. kolo nejlepší čas finále
1. Nepálí Adéla Příhodová Kobylky 02:21,0 00:40,0 00:40,0 00:39,3
2. Beruška Bára Zachová 1. dívčí 00:45,8 00:41,1 00:41,1 00:40,2
3. Panda Vojta Mareš 1.smečka 01:29,3 01:06,8 01:06,8 00:55,7
4. Lemur Kuba Vokál 1.smečka 01:08,0 01:41,6 01:08,0 01:11,9
5. Saturn Vojta Bezchleba 1.smečka 02:05,6 01:00,9 01:00,9 01:31,2
6. Želva Bára Smetáčková 1.smečka 01:15,8 01:10,9 01:10,9
7. Slůně Radim Kačur 1.smečka 01:30,2 01:21,9 01:21,9
8. Honza Jan Zámečník Kobylky disk 01:34,1 01:34,1
9. Srnka Eliška Nováková 1.smečka 08:41,2 01:39,6 01:39,6
10. Čapka Jáchym Plánička 1.smečka 03:37,1 01:57,4 01:57,4
11. Dory Kačka Králíčková 1.smečka 02:26,3 02:04,1 02:04,1
12. Batmen Adam Rozínek 1.smečka 02:40,2 03:07,0 02:40,2
13. Scooby Doo Filip Javorek 1.smečka disk disk disk

 

• Kategorie vlčat a světlušek - starší (9 a 10 let) – vázali velkou regatu (lodní, ambulantní, škotový, rybářský, zkracovačku a dvojitou osmičku):
poř. přezdívka Jméno a příjmení oddíl 1. kolo 2. kolo nejlepší čas finále
1 Myška Tereza Dyeneltová 1.smečka 00:59,9 00:48,6 00:48,6 00:50,4
2 Křepelka Kája Bisová 1.smečka 00:46,3 00:46,4 00:46,3 00:51,1
3 Hup Matyáš Szaffner Kobylky 01:01,8 00:58,9 00:58,9 00:53,6
4 Koumák Filip Křístek 1.smečka 01:30,5 01:08,3 01:08,3 00:55,3
5 Zebra Dan Kačur 1.smečka 01:05,9 01:17,4 01:05,9 01:22,5
6 Ponožka Štěpán Brabec Kobylky 01:20,7 01:51,0 01:20,7
7 Delfín Michal Futera 1.smečka 01:38,1 01:31,5 01:31,5
8 Hvězdička Tereza Srbová 1.smečka 02:10,2 01:52,3 01:52,3
9 Čili Adam Bitrich Kobylky disk. 02:44,1 02:44,1
10 Netopýr Václav Pucek 1.smečka 04:17,0 04:24,7 04:17,0
11 Orel Matouš Rychecký 1.smečka 06:41,1 05:11,2 05:11,2
12 Soptík Václav Andrš 1.smečka disk. 07:04,5 07:04,5

 

• Kategorie skautek a skautů (11 - 14 let) – vázali velkou regatu (lodní, ambulantní, škotový, rybářský, zkracovačku a dvojitá osmička):
poř. přezdívka Jméno a příjmení oddíl 1. kolo 2. kolo nejlepší čas finále
1. Pandemik Jakub Brabec Severská 2 00:34,3 00:41,2 00:34,3 00:35,1
2. Kaštan Jaromír Mareš Severská 2 00:38,9 00:43,0 00:38,9 00:36,5
3. Sojka Anna Brabcová Severská 2 00:39,9 00:48,2 00:39,9 00:37,2
4. Těstovina Kristýna Hálová 1. dívčí 00:54,2 00:41,8 00:41,8 00:45,1
5. Sekáč Otakar Szaffner Severská 2 00:42,5 00:38,7 00:38,7 00:48,9
6. Kapka Kateřina Mašková Severská 2 01:24,7 00:45,3 00:45,3
7. Chobotnička Daniel Minka Severská 2 00:49,0 00:46,1 00:46,1
8. Tarzan Vincent Hanzl Severská 2 00:52,0 00:56,6 00:52,0
9. Pejsek Matěj Hruška Severská 2 disk. 00:54,7 00:54,7
10. Otočka Rosalie Vítovcová Severská 2 01:03,4 01:14,2 01:03,4
11. Špendlík Anežka Hálová 1. dívčí 01:43,9 01:06,2 01:06,2
12 Mráček Lukáš Srba Severská 2 01:07,5 01:18,8 01:07,5
13 Lístek Markéta Drbohlavová 1.dívčí 01:30,2 01:34,7 01:30,2

 

• Kategorie vedoucích (15 let a starších) – vázali velkou regatu:
poř. přezdívka Jméno a příjmení oddíl 1. kolo 2. kolo nejlepší čas finále
1. Áťa Zdeňka Marešová 1.smečka 00:35,2 00:31,5 00:31,5 00:31,9
2. Lumík Jakub Klener Kobylky 00:35,3 00:31,1 00:31,1 00:34,3
3. Obřík Petr Smolík Kobylky disk. 00:37,1 00:37,1 00:35,3
4. Jarda Jaromír Mareš 1.smečka 00:56,8 00:47,0 00:47,0 00:44,7
5. Fanda František Hanzl Severská 2 00:57,4 00:51,0 00:51,0 00:45,7
6. Pavel Pavel Hájek Severská 2 00:50,0 chybí 00:50,0
7. Pingu Naďa Malecová 1.dívčí 00:56,3 00:54,5 00:54,5
8. Smíšek Luboš Hodys 1.smečka 02:05,4 00:58,1 00:58,1
9. Nebozez Šimon Minka Severská 2 01:20,9 01:01,6 01:01,6

 

Účastníci: Hup, Ponožka, Sekačka, Čili, Nepálí, Bára Zámečníková, Jan Zámečník, Obřík a Lumík

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit