Litoměřický uzlík 9. 3. 2014

kronika z roku: 2016, 2013, 2012, 2011, 2010
fotky z roku: 2016, 2015, 2013, 2011

Gratulujeme Sojce k obsazení prvního místa a Ponožkovi k účasti ve finále a 4. místu a vzorné reprezentaci oddílu, stejně jako ostatní, že dorazili a ukázali ostatním, že u nás v Kobylkách se soutěžit nebojíme.

O tom, jak není uzel jako uzel, stejně jako o zašmodrchaných prstech, rukách, nohách, hlavách a hlavně o tom, jak se sešla spousta skautů z Litoměřic.

Boóin ilustrovaný zápis a výsledková listina.

Boóin ilustrovaný zápis:

 

Diplom pro Sojku za 1. místo a Lumíka za 2. místo

Níže jsou k nahlédnutí výsledky. Členové našeho oddílu jsou zvýrazněni zeleně, disk znamená, že se nějaký uzel nepodařilo zavázat nebo že byla doba vázání přiliš dlouhá.

• Kategorie nejmladších (do 6 let včetně) – vázali malou regatu (lodní, ambulantní, dvojitou osmičku):
poř. přezdívka Jméno a příjmení oddíl 1. kolo 2. kolo nejlepší čas finále
1. Zebra Jan Kačur 1. smečka 03:30,00 disk 03:30,00 01:07,50
2. Modroočko Matyáš Hrachovec 1. smečka 02:20,00 01:47,88 01:47,88 01:30,85
3. Lemur Jakub Vokál 1. smečka disk 02:49,04 02:49,04 01:31,06
4. Beruška Bára Zachová 1. dívčí 01:49,00 03:40,03 01:49,00 03:09,20
5. Čapka Jáchym Plánička 1. smečka disk 03:48,59 03:48,59
6. Lopatka Josef Tichý 1. smečka disk 04:02,09 04:02,09
7. Netopýr Venda Pulek 1. smečka disk disk disk
8. Panda Vojta Mareš 1. smečka disk disk disk
9. Srnka Eliška Nováková 1. smečka
disk disk disk

 

• Kategorie vlčat a světlušek - mladší (7 a 8 let) – vázali malou regatu (lodní, ambulantní a dvojitou osmičku):
poř. přezdívka Jméno a příjmení oddíl 1. kolo 2. kolo nejlepší čas finále
1. Křepelka Karolína Bisová 1. smečka 00:25,65 00:28,01 00:25,65 00:27,30
2. Sluníčko Bára Marešová 1. smečka 00:31,00 00:34,00 00:31,00 00:27,59
3. Myška Tereza Dieneltová 1. smečka 00:58,09 00:30,77 00:30,77 00:35,70
4. Ponožka Štěpán Brabec Kobylky 00:33,96 01:02,07 00:33,96 01:28,65
5. Modřenka Nela Urie 1. smečka 00:39,33 00:43,06 00:39,03
6. Pavouček Vojta Prejza 1. dívčí 00:52,00 00:47,55 00:47,55
7. Hup Matyáš Szaffner Kobylky 00:55,00 00:58,70 00:55,00
8. Ledňáček Dana Mořkovská 1. dívčí 01:27,00 01:17,17 01:17,17
9. Mlynář Vít Krejčík Kobylky disk 02:30,00 02:30,00
10. Žvejka Matěj Svoboda Kobylky 03:18,37 02:38,05 02:38,05
11. Hrášek Tomáš Hrachovec 1. smečka disk disk disk

 

• Kategorie vlčat a světlušek - starší (9 a 10 let) – vázali velkou regatu (lodní, ambulantní, škotový, rybářský, zkracovačku a dvojitou osmičku):
poř. přezdívka Jméno a příjmení oddíl 1. kolo 2. kolo nejlepší čas finále
1. Sojka Anna Brabcová Kobylky 01:05,83 00:43,15 00:43,15 00:39,61
2. Vážka Natálie Urie 1. smečka 00:53,00 01:17,62 00:53,00 01:02,18
3. Čekanka Simona Doubravská 1. dívčí 01:15,15 01:17,00 01:15,15 01:12,97
4. Tarzan Vincent Hanzl Severská 2
01:19,55 01:49,71 01:19,55 01:19,05
5. Lístek Markéta Drbohlavová 1. smečka 02:20,00 01:34,09 01:34,09
6. Žiravka Kačka Dlouhá 1. dívčí 02:09,00 01:46,02 01:46,02
7. Čmelák Jan Vokál 1. smečka 02:07,00 02:36,00 02:07,00
8. Kuře Veronika Pekárková 1. smečka 03:16,00 02:35,02 02:35,02
9. Boó Linda Tomišovičová Kobylky 03:44,00 02:51,27 02:51,27
10. Šikula František Tichý 1. smečka 04:26,22 disk 04:26,22

 

• Kategorie skautek a skautů - mladší (11, 12 let) – vázali velkou regatu (lodní, ambulantní, škotový, rybářský, zkracovačku a dvojitá osmička):
poř. přezdívka Jméno a příjmení oddíl 1. kolo 2. kolo nejlepší čas finále
1. Pandemik Jakub Brabec Severská 2 00:51,13 00:34,04 00:34,04 00:36,05
2. Chobotnice Daniel Minka Severská 2 00:59,00 01:10,00 00:59,00 00:54,19
3. Kaštan Jaromír Mareš Severská 2 00:49,36 00:52,24 00:49,36 00:56,16
4. Kapka Kateřina Mašková Severská 2 02:09,05 01:02,83 01:02,83 01:10,22
5. Anežka Anežka Hálová 1. dívčí 01:38,01 01:16,01 01:16,01
6. Pejsek Matěj Hruška Severská 2 01:44,53 01:43,54 01:43,54
7. Oříšek Michal Drbohlav Severská 2 01:49,64 02:02,12 01:49,64
8. Sekáč Tomáš Hrdlovič Severská 2 disk 02:32,20 02:32,20

 

Kategorie skautek a skautů - starší (12–14 let) – vázali velkou regatu:
poř. přezdívka Jméno a příjmení oddíl 1. kolo 2. kolo nejlepší čas finále
1. Čepička Jan Prokeš 1. dívčí 00:49,81 00:43,24 00:43,24 00:45,94
2. Fanda František Hanzl Severská 2 01:00,00 00:51,03 00:51,03 00:49,03
3. Brouček Ota Hamerník Severská 2 00:52,40 00:44,56 00:44,56 00:51,27
4. Nebozez Šimon Minka Severská 2 01:06,51 01:00,82 01:00,82 01:16,97
5. Modroočko Anna Marie Horáková 1. dívčí 01:05,74 01:14,44 01:05,74
6. Silvestr Michla Ulrich Severská 2 01:09,01 01:06,96 01:06,96

 

Kategorie vedoucích (15 let a starších) – vázali velkou regatu:
poř. přezdívka Jméno a příjmení oddíl 1. kolo 2. kolo nejlepší čas finále
1. Áťa Zdeňka Marešová 1. smečka 00:35,07 00:33,06 00:33,06 00:31,06
2. Lumík Jakub Klener Kobylky 00:32,35 00:32,00 00:32,00 00:39,51
3. Papouch Jiří Vocásek Severská 2 00:58,20 00:43,59 00:43,59 00:41,18
4. Elion Sára Svobodová Severská 2 00:53,80 00:46,47 00:46,47 00:49,18
5. Bíba Eliška Jiřičová 1. smečka 00:55,76 01:12,85 00:55,76
6. Šroubek Ondřej Novák Severská 2 01:04,18 00:56,78 00:56,78

 

Kategorie staříci (40 let a starších) – vázali velkou regatu:
poř. přezdívka Jméno a příjmení oddíl 1. kolo 2. kolo nejlepší čas finále
1. Jarda Jaromír Mareš 1. smečka 00:55,80 00:50,27 00:50,27 00:56,89
2. Práče Jitka Cimrová 1. dívčí 02:35,02 01:14,65 01:14,65 01:17,89
3. Tkanička Eva Šedinová 1. dívčí 02:21,08 01:51,08 01:51,08 01:18,19

Účastníci: Sojka, Ponožka, Hup, Boó, Žvejka, Mlynář a Lumík

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit