Litoměřický uzlík 3. 3. 2013

kronika z roku: 2016, 2014, 2012, 2011, 2010
fotky z roku: 2016, 2015, 2013, 2011

Gratulujeme Pandemikovi k obsazení prvního místa a vzorné reprezentaci oddílu, stejně jako holkám, že dorazily a ukázali ostatním, že u nás v Kobylkách se soutěžit nebojíme.

O tom, jak není uzel jako uzel, stejně jako o zašmodrchaných prstech, rukách, nohách, hlavách a hlavně o tom, jak se sešla spousta skautů z Litoměřic.

Kapky a Boóin ilustrovaný zápis a výsledková listina

Boóin ilustrovaný zápis

Kapčin ilustorvaný zápis

Níže jsou k nahlédnutí výsledky. Členové našeho oddílu jsou zvýrazněni zeleně, disk znamená, že se nějaký uzel nepodařilo zavázat.

• Kategorie nejmladších (do 8 let včetně) – vázali malou regatu (lodní, ambulantní, dvojitou osmičku):
poř. přezdívka Jméno a příjmení oddíl 1. kolo 2. kolo nejlepší čas finále
1. Sluníčko Barbora Marešová 1. smečka 00:39,78 00:41,82 00:39,78 00:35,29
2. Křepelka Karolína Bisová 1. smečka disk 00:35,53 00:35,53 00:48,50
3. Kuřátko Veronika Pekárková 1. smečka 02:16,05 00:35,43 00:35,43 00:49,44
4. Pavouček V. Prejza 1. dívčí 00:34,81 00:31,80 00:31,80 01:12,00
5. Modřenka Nela Urie 1. smečka 00:48,12 00:39,82 00:39,82
6. Čekanka S. Doubravová 1. dívčí 00:55,80 00:43,58 00:43,58
7. Koumák Filip Křístek 1. smečka 00:44,36 00:45,85 00:44,36
8. Šikula František Tichý 1. smečka 01:33,90 01:15,12 01:15,12
9. Hvězdička Tereza Srbová 1. smečka disk 02:24,60 02:24,60

 

• Kategorie světlušek (8 a 9 let) – vázali velkou regatu (lodní, ambulantní, škotový, rybářský, zkracovačku a dvojitou osmičku):
poř. přezdívka Jméno a příjmení oddíl 1. kolo 2. kolo nejlepší čas finále
1. Beruška Kateřina Křístková 1. smečka 00:54,24 00:52,79 00:52,79 00:55,38
2. Veverka Veronika Bisová 1. smečka 01:06,94 00:52,69 00:52,69 01:05,39
3. Kristýna Kristýna Hálová 1. dívčí 01:09,56 01:27,50 01:09,56 01:08,00
4. Rosnička V. Prejzová 1 .dívčí 01:33,80 01:13,86 01:13,86 01:13,25
5. Vážka Natálie Urie 1. smečka 01:21,75 01:22,35 01:21,75
6. Lístek Markéta Drbohlavová 1. smečka 04:39,00 02:52,10 02:52,10
7. Anežka Anežka Hálová 1. dívčí disk 03:55,50 03:55,50
8. Boó Linda Tomišovičová Kobylky 04:39,00 03:59,99 03:59,99

 

• Kategorie vlčat (9–11 let) – vázali velkou regatu (lodní, ambulantní, škotový, rybářský, zkracovačku a dvojitá osmička):
poř. přezdívka Jméno a příjmení oddíl 1. kolo 2. kolo nejlepší čas finále
1. Pandemik Jakub Brabec Kobylky 00:51,40 disk 00:51,40 01:07,50
2. Oříšek Michal Drbohlav 1. smečka 01:56,87 01:48,16 01:48,16 01:29,30
3. Čmelák Jan Vokál 1. smečka disk 02:04,74 02:04,74 01:48,25
4. Pejsek Matěj Hruška 1. smečka 02:02,78 02:50,50 02:02,78 02:02,78
5. Kaštánek Jaromír Mareš 1. smečka disk 02:27,50 02:27,50
6. Sekáč Tomáš Hrdlovič 1. smečka disk 02:28,70 02:28,70
7. Lev Ondřej Matuška 1. smečka 03:43,30 02:38,50 02:38,50
8. Gepard Stanislav Šloser 1. smečka disk 03:23,71 03:23,71
9. Krtek Jiří Vavřinec 1. smečka 06:21,00 03:30,50 03:30,50
10. Čert Jaromír Djakov 1. smečka disk 03:47,18 03:47,18

 

Kategorie skautek a skautů (12–14 let) – vázali velkou regatu:
poř. přezdívka Jméno a příjmení oddíl 1. kolo 2. kolo nejlepší čas finále
1. Modroočko A. Horáková 1. dívčí 00:54,06 00:52,67 00:52,67 00:40,10
2. Čepička J. Prokeš 1. dívčí 00:53,87 00:43,34 00:43,34 00:45,53
3. Brouček Ota Hamerník 1. smečka 00:52,68 02:05,40 00:52,68 00:47,42
4. Chobotnička Daniel Minka Severská 2 00:51,50 01:08,80 00:51,50 00:50,00
5. Fanda František Hanzl Severská 2 00:58,77 00:55,78 00:55,78
6. Šroubek Ondřej Novák Severská 2 02:20,00 00:59,80 00:59,80
7. Nebozez Šimon Minka Severská 2 01:16,04 01:12,10 01:12,10
8. Mráček Lukáš Srba Severská 2 01:43,16 01:53,33 01:43,16
9. Drak Milan Dvořák Severská 2 07:17,24 04:24,50 04:24,50
10. Kapka Kateřina Mašková Kobylky disk 08:54,50 08:54,50
11. Silvestr Michal Uhrych Severská 2 disk disk disk

 

Kategorie vedoucích (15 let a starších) – vázali velkou regatu:
poř. přezdívka Jméno a příjmení oddíl 1. kolo 2. kolo nejlepší čas finále
1. Lumík Jakub Klener Kobylky 00:34,20 00:28,00 00:28,00 00:32,80
2. Mánička Hana Hojdarová RR Racek 00:35,25 00:34,11 00:34,11 00:33,62
3. Áťa Zdeňka Marešová 1. smečka 00:47,20 00:34,77 00:34,77 00:35,00
4. Bára Alena Mecová Kobylky 00:46,94 00:36,40 00:36,40 00:36,74
5. Sipiš Radka Zikmundová RR Racek 00:38,50 00:37,50 00:37,50
6. Stavitel Jan Smolík Severská 2 00:43,84 00:50,29 00:43,84
7. Pavel Pavel Hájek Severská 2 00:44,51 00:47,39 00:44,51
8. Bíba Eliška Jiřičová 1. smečka 00:49,19 01:10,83 00:49,19
9. Papouch Jiří Vocásek Severská 2 disk 00:53,41 00:53,41
10. Fialka Eva Havrlová RR Racek 00:57,51 00:56,91 00:56,91
11. Čmelák Karel Körber KORŘ disk 01:14,50 01:14,50

Účastníci: Pandemik, Boó, Kapka, Fialka, Bára a Lumík

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit