Litoměřický uzlík 3. 3. 2012

kronika z roku: 2016, 2014, 2013, 2011, 2010
fotky z roku: 2016, 2015, 2013, 2011

Gratulujeme Kubovi k obsazení druhého místa a vzorné reprezentaci oddílu.

O tom, jak není uzel jako uzel, stejně jako o zašmodrchaných prstech, rukách, nohách, hlavách, trochu taky o fotbalu a hlavně o tom, jak se sešla spousta skautů z Litoměřic.

Káti obrázek a výsledky

Níže jsou k nahlédnutí výsledky. Členové našeho oddílu jsou zvýrazněni zeleně.

Káti obrázek

 

• Kategorie nejmladších (do 6 let včetně) – vázali malou regatu (lodní, ambulantní, dračí):
poř. přezdívka Jméno a příjmení oddíl 1. kolo 2. kolo nejlepší čas finále
1. Koumák Filip Křístek 1.smečka 00:40,08 00:48,38 00:40,08 00:42,66
2. Sluníčko Barbora Marešová 1.smečka 02:05,00 01:11,46 01:11,46 01:10,60
3. Křepelka Karolína Bisová 1.smečka 00:46,65 01:11,69 00:46,65 01:15,37
4. Myška Michaela Dieneltová 1.smečka 59:00,00 02:14,66 02:14,66
5. Maťo Matyáš Sraffner Kobylky 03:20,00 03:34,21 03:20,00

 

Kategorie mladších světlušek a vlčat (7 a 8 let) – vázali malou regatu (lodní, ambulantní, dračí):
poř. přezdívka Jméno a příjmení oddíl 1. kolo 2. kolo nejlepší čas finále
1. Anežka Anežka Hálová 1. dívčí 01:30,18 00:59,40 00:59,40 00:43,44
2. Tarzan Vincent Hanzl 1. smečka 00:49,37 00:52,67 00:49,37 00:53,05
3. Žralok Kryštof Tománek 1. smečka 00:54,58 01:14,68 00:54,58 01:02,05
4. Kristýna Kristýna Hálová 1. dívčí 00:41,20 00:53,10 00:41,20 01:03,62
5. Čekanka Simona Doubravská 1. dívčí 01:02,19 02:43,63 01:02,19 01:24,16
6. Boó Linda Tomšovičová Kobylky 01:03,85 01:48,98 01:03,85
7. Krtek Jiří Vavřinec 1. smečka 02:37,00 01:06,35 01:06,35
8. Kocour David Valchář 1. smečka 01:22,75 01:13,35 01:13,35
9. Kamzík Zuzana Husáková 1. dívčí 01:59,05 01:44,00 01:44,00
10. Čert Jaromír Djakov 1. smečka 59:00,00 03:32,44 03:32,44
11. Lístek Markéta Drbohlavová 1. smečka 59:00,00 59:00,00 59:00,00
12. Hopík Marek Satran 1. smečka 59:00,00 59:00,00 59:00,00

 

Kategorie starších světlušek a vlčat (9–11 let) – vázali velkou regatu (lodní, ambulantní, škotový, rybářský, zkracovačku a dračí):
poř. přezdívka Jméno a příjmení oddíl 1. kolo 2. kolo nejlepší čas finále
1. Čepička Jan Prošek 1. dívčí 59:00,00 00:50,42 00:50,42 00:50,11
2. Kuba Jakub Brabec Kobylky 00:54,10 00:52,42 00:52,42 00:55,98
3. Brouček Ota Hamerník 1. smečka 01:05,50 01:10,59 01:05,52 01:18,39
4. Dračice Tereza Stoklasová 1. dívčí 00:51,00 00:57,02 00:51,03 01:34,26
5. Tweety Denisa Vašutová 1. dívčí 01:05,50 00:56,60 00:56,60 01:46,94
6. Chobotnička Daniel Minka Kobylky 01:12,50 01:13,34 01:12,49
7. Sekáč Otakar Sraffner Kobylky 01:28,70 01:25,50 01:25,50
8. Beruška Katka Křístková 1. smečka 01:26,00 01:27,34 01:26,00
9. Veverka Veronika Bisová 1. smečka 01:45,50 02:08,44 01:45,46
10. Mráček Lukáš Srba 1. smečka 59:00,00 01:51,57 01:51,57
11. Čára Jakub Satran Severská 2 02:13,50 02:31,44 02:13,50
12. Pirát Aleš Záhora 1. smečka 02:36,50 02:15,10 02:15,10
13. Káťa Kateřina Mašková Kobylky 02:31,90 59:00,00 02:31,89
14. Kaštánek Jaromír Mareš 1. smečka 02:35,00 59:00,00 02:35,00
15. Pejsek Matěj Hruška 1. smečka 02:47,50 03:42,64 02:47,50
16. Oříšek Michal Drbohlav 1. smečka 59:00,00 02:56,54 02:56,54
17. Drak Milan Dvořák 1. smečka 59:00,00 03:00,00 03:00,00
18. Růžovka Petra Plašilová 1. dívčí 03:20,30 59:00,00 03:20,25
19. Gepard Stanislav Šloser 1. smečka 59:00,00 59:00,00 59:00,00
20. Mišpulín Jan Novák 1. smečka 59:00,00 59:00,00 59:00,00
21. Koníček Marek Dienelt 1. smečka 59:00,00 59:00,00 59:00,00

 

Kategorie skautek a skautů (12–14 let) – vázali velkou regatu:
poř. přezdívka Jméno a příjmení oddíl 1. kolo 2. kolo nejlepší čas finále
1. Píďa Veronika Plašilová 1. dívčí 00:45,81 00:47,47 00:45,81 00:47,10
2. Fanda František Hanzl Severská 2 01:44,00 01:03,10 01:03,10 01:04,80
3. Modroočko Anna Horáková 1. dívčí 01:01,29 00:57,51 00:57,51 01:05,63
4. Hamé Štěpán Pardubický Severská 2 01:16,59 01:07,48 01:07,48
5. Magič Jiří Kanda Severská 2 59:00,00 01:13,64 01:13,64
6. Nebozez Šimon Minka Severská 2 01:36,48 01:23,59 01:23,59
7. Silvestr Michal Uhrich Severská 2 01:26,73 01:51,30 01:26,73

 

Kategorie vedoucích (15 let a starších) – vázali velkou regatu:
poř. přezdívka Jméno a příjmení oddíl 1. kolo 2. kolo nejlepší čas finále
1. Áťa Zdeňka Marešová 1. smečka 00:33,6 00:38,47 00:33,55 00:32,81
2. Pavel Pavel Hájek Severská 2 01:09,6 00:37,47 00:37,47 00:34,55
3. Sipiš Radka Zikmundová Severská 2 00:54,9 00:39,18 00:39,18 00:50,35
4. Mánička Hana Hojdarová Severská 2 00:44,6 00:29,99 00:29,99 59:00,00
5. Lumík Jakub Klener Kobylky 00:43,5 00:40,35 00:40,35
6. Obřík Petr Smolík Kobylky 00:58,0 00:42,77 00:42,77
7. Smíšek Luboš Hodys 1. smečka 00:52,4 00:55,04 00:52,42
8. Bíba Eliška Jiřičová 1. smečka 01:05,8 00:54,18 00:54,18
9. Jarda Jaromír Mareš 1. smečka 00:57,4 00:57,44 00:57,36
10. Čmelák Karel Körber 4. oddíl 01:03,3 01:32,37 01:03,25
11. Fialka Eva Havrlová Severská 2 01:08,9 01:04,34 01:04,34
12. Krteček Veronika Krtičková 1. smečka 02:06,8 01:21,43 01:21,43

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit