Úklid Radobýlu 23. 10. 2011

kronika z roku: 2016, 2015, 2014, 2013, 2010
fotky z roku: 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011

O tom, jak jsme potkali spoustu vyhozených pneumatika a PET lahví stejně jako o tom, jak jsme nakrmili hladové koťátko a jak jsme nakonec jednu obří pneumatiku dovalili až ke kontejneru a také o tom, jak jsme naplnili celý přistavený kontejner nejrůznějším smetím z okolí silničky pod Radobýlem

Lumíkův zápis s Boóiným obrázkem.

Dnes jsme měli v plánu jako každoročně uklidit okolí silničky vedoucí pod Radobýlem. Nejprve jsme pořádně prošli okolí památníku u bývalého krematoria, kde jsme naplnili skoro všechny pytle, které jsme měli. Naštěstí jsme jich zde ještě několik našli prázdných a tak jsme měli do čeho sbírat cestou k Fafáku, kde stál kontejner. U něj sme se chvíli zdrželi, nakrmili jsme zde hladové koťátko a pokračovali dále až těsně pod Radobýl.

Nakonec jsme se sešli pod přistaveným kontejnerem, který jsme naplnili různými odpadky, pneumatikami, koberci, petlahvemi... a udělali jsme si zde společnou fotku, abychom zdokumentovali odvedenou práci.

Pak jsme již vyrazili domů s dobrým pocitem, že jsme udělali něco dobrého pro naše životní prostředí a že je zase svět o kousek čistší.

Boóiny obrázky válení pneumatiky...

Účastníci: Chobotnička, Rusalka, Matyáš Szaffner, Vítek Krejčík, Sekáč, Matěj Svoboda, Gremlin s panem Gremlinem, Medvěd, Káťa Mašková, Boó s paní Boóovou, Žirafa, Lumík, Ještěrka a taky Severská 2.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit