Bitva o Helfenburk 16. – 18. 9. 2011

kronika z roku: 2016, 2015, 2014, 2012, 2010
fotky z roku: 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010

O tom, jak jsme spali ve věži na hradě stejně jako o tom, jak jsme čekali nad hladomornou a taky o tom, že nás Supí hlavy zase úplně na hlavu porazily, o tom, jak jsme spali pod převisem a také o tom, jak jsme hrozně zmokli cestou na vlak.

Boóin obrázek a Lumíkův zápis.

S batohy na zádech jsme se sešli již v pátek odpoledne na Horním nádraží v Litoměřicích. Spali jsme ve věži na hradě, cestou jsme si ještě sihli zablbnout na seně.

V sobotu byla bitva a ve všech kolech nás Supí hlavy (naši protivníci, co měli na štítech ve znaku dvouhlavého supa) porazily i když nás bylo o něco více (kolem 80?). K obědu byly špagety a odpoledne jsme vyrazili pod Vlhošť pod převis. Na Swamp (jak se jeden z převisů jmenoval) jsme došli, když se již smrákalo a byli zde ještě 2 trampové, ale Orion byl také obsazený a tak jsme se knim přidali. Moc nadšení z nás nebyli, ale co naplat, když si dvojice vyrazí na jeden z největších kempů v okolí, tak se nemůže divit, že na kempu nebude sama.

K včeři byla instantní brkaše, také jsme si dělali popkorny, dokud se nám nepodařilo je tak připálit, že již další nešly udělat. Pak jsme ještě opékali různé dobroty a hráli na kytaru a zpívali a užívali si pohodového večera.

V neděli, na cestě na vlak nás zastihl hrozný slejvák a tak jsme na nádraží přišli celí promočení, takže jsme se domů do teplčíka o sucha pořádně těšili.

Boóin obrázek přímo z bitvy:

Účastníci: Adam Poláček, Anička a Kuba Brabcovi, Boó, Ema Legnereová, Gremlin, Hamé, Chobotnička, Káťa Mašková, Magič, Matěj Svoboda, Matouš a Katka Szaffnerovi, Nebozez, Rusalka, Sekáč, Silvestr, Vítek Krejčík, Žralok, Lumík, Ještěrka, Bača, Hňáca

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit