Soustředění na závod světlušek a vlčat

Pátek 4.5 - Neděle 6.5

Jako pokaždé když nás čeká závod světlušek a vlčat se vydáme zopakovat si své znalosti a dovednosti. Tentokrát se vydáme pod Sedlo. Přespávat budeme u Alchymisty doma a odtamtud se budeme vydávat do okolí.

Plán je následující. V pátek vyrazíme vlakem do Úštěka a odtud se vydáme pěšky do asi 6 km vzdáleného Levína. Zde budeme tábořit v indiánském týpý na louce pod Levínským hrádkem až do neděle. Vařit budeme buď na ohni v kotlících případně na kamnech u Alchymisty. V neděli pak vyrazíme zpátky do Úštěka na vlak a pak vlakem zpátky do Litoměřic.

Sraz (v závorce je odjezd vlaku): v pátek 4.5.2018 v 15:56 (16:16) na horním vlakovém nádraží v Litoměřicích, návrat v  v neděli 6.5.2018 v 15:38 tamtéž.

Doporučené vybavení: TEPLÝ SPACÁK, věci na převlečení na noc (v noci může být ještě poměrně chladno), karimatku, baterku, vhodné ošacení a OBUV na celovíkendovou akci, pláštěnku, lžíci, ešus, kartáček na zuby, zubní pastu, uzlovačku, KPZ, papír, tužku, šátek, průkazku pojištěnce, 120 Kč cestovného a stravného, vše úhledně sbaleno v JEDNOM ZAVAZADLE, které se dá POHODLNĚ přepravovat NA ZÁDECH!!! (žádná sportovní taška nebo kufr, pouze batoh - pro ty, kteří nemají, oddíl několika batohy disponuje).